EŞİ PİDECİYE KAÇAN UŞAKLI SERKAN KIYAK CANINA KIYDI

Uşak’ta eşini çocuğunu ve kendi anne annesini bırakarak pideci Gökhan’a kaçan Zehra Kıyak’ın aşk acısı çeken eşi Serkan Kıyak intihar etti.

GENEL 12.12.2021, 20:45 Ahmet Balcı
EŞİ PİDECİYE KAÇAN UŞAKLI SERKAN KIYAK CANINA KIYDI

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve Uşak’ta memur olarak çalışan Serkan Kıyak eşi Zehra Kıyak’ın Gökhan adlı pideciye kaçması üzerine ATV de yayınlanan Müge Anlı’ya katılarak eşinin geri dönmesini istemişti.

Müge Anlı’ya bağlanan Zehra Kıyak ise Gökhan’ı sevdiğini ve geri dönmeyeceğini söylemişti. Eşini çok sevdiğini 3 – 4 defa hata yapmasına rağmen eşiyle birleşmek istediğini söylemişti. Bu gün sabah saatlerinde Serkan Kıyak’ın evinde kendini asarak yaşamına son verdiği belirtildi. Serkan Kıyak’ın ölümü komşularını ve sevenlerini büyük üzüntü yarattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar (5)
M.b 2 yıl önce
"Kimse kimseyi bu kadar sevmemeli" Müge Anlı
H.de 2 yıl önce
Kıyamam ya ben böle bı erkek gormedim o kadar hata yapmış karısını afeden ve hala deliler gibi seven bı adam nasl yapabldin vicdansz kadın 2.5yadndaki çocuğunu seni deliler gibi seven eşini nsl yapabildin yaptığını gordnmu çocuğun annesiz kalmıştı şimdide babasz kaldı vicdanın rahatım nasl bı kadınsın tiksindim senden Allah kahretsin senin gibi kadını adamın günahı neydi kızının günahı neydi kızını babasiz bıraktın mutlumusun smdi bu adamı bu hale getiren sensin öldürende sensin müge hanım bu kadın ve Gökhan olcak adam cezasını çekmeli bı kız çocuğunu yetim birakdi ahlaksizlar senin gibi kadının suratını tukirim Allah cezanı versin insalah memurumuz Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Fk 2 yıl önce
Degermiydi seni istsmiyen bi kadin icin yazik oldu
V.ç 2 yıl önce
Kendi canına niye kıydın be kardeşim git ikisinide mermi manyağı yap git ikisinide satırla doğra aleme ibret olsun yazık ettin kendine
Metin aydogdu 2 yıl önce
Allah ramet eylesin insAllah sevenlerine sabirlar versin rabbim