Ahmet Avcı ve kızı Ebru Avcı komşuları tarafından vahşice öldürüldü.

Trabzon Maçka Yukarıköy nüfusuna kayıtlı Ahmet Avcı (52) ve kızı Ebru Avcı (25) Kocaeli Gebze’de, tartışma sırasında aralarında gürültü nedeniyle husumetli komşuları tarafından vahşice bıçaklanarak öldürüldü. Baba Avcı’nın 56 bıçak darbesi alarak yaşamını yitirdiği öğrenildi.

GENEL 17.08.2021, 13:38 17.08.2021, 13:47 Ahmet Balcı
Ahmet Avcı ve kızı Ebru Avcı komşuları tarafından vahşice öldürüldü.

Ahmet Avcı (52) ve kızı Ebru Avcı (25) Kocaeli Gebze’de, komşuları tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Olay, dün 16.00 sıralarında Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi üzerindeki binada meydana geldi.

Aralarında daha önce gürültü nedeniyle husumet bulunan iki komşu aile arasında sokak ortasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Yaşanan arbede sırasında Hakan Y. ve annesi Tülay Y. yanlarında getirdikleri bıçaklarla aile üyelerinden baba Ahmet Avcı, anne Fatma Avcı ile çocukları Ebru Avcı ve Mustafa Avcı’yı vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Olayı görenler, polisi ve 112’yi arayarak yardım istedi. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından, yaralılar, hastanelere götürülüp tedaviye alındı. Ahmet Avcı, tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Fatma Avcı ve Mustafa Avcı’nın hastanelerde tedavisi devam ederken, Ebru Avcı’nın da yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdiği bildirildi. Avcı’nın otopsisinde vücudunun çeşitli yerlerinde 56 bıçak darbesi olduğu öğrenildi. Olayı gerçekleştiren Hakan Y. ve annesi Tülay Y.’nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde tartıştıkları komşuları Ahmet Avcı ile kızı Ebru Avcı’yı bıçaklayarak öldürüp anne Fatma Avcı ve diğer çocukları Mustafa Avcı’yı yaralayan Hakan Y. ile annesi Tülay Y. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Şüphelilerden Hakan Y.’ye, Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden çıkarılıp polis aracına bindirildiği sırada güvenlik önlemi amacıyla polis yeleği giydirildiği görüldü. Öte yandan anne Tülay Y. ve oğlu Hakan Y.’nin apartmana yerleştirdikleri kendilerine ait güvenlik kamerasından Avcı ailesinin alışverişten döndüklerini gördüğü, daha sonra binanın önüne inerek kavga etmeye başladıkları öğrenildi.

Yorumlar (3)
Nuran malkoc 2 yıl önce
Baba ahmet avci ve eşi Fatma ve kızları ebru ve ahmet in abisi Mustafa yaralanmıştı oglu değil
Nuran malkoc 2 yıl önce
Baba ahmet avci ve kızı ebru avci kurtarılamadı diğer yaralıların durumu iyiye gidiyor Fatma abla henüz hiç birsey bilmiyo eşini ve kızını sormuş ona öldüklerini soyleyememisler tedavi oluyor onlarda yaralı demisler çok üzücü bir anne bide oglu kaldı aileden Allah belalarını versin böyle komşuların
Nuran malkoc 2 yıl önce
Baba Mustafa avci ve eşi Fatma ve kızları ebru ve Mustafa avcının abisi yaralanmıştı oglu değil